Logo Diva-Service

Tüm Satış Sonrası Servis Süreçlerinizi Diva SERVICE ile Etkin Yönetin

Merkez birimleriniz ile bu birimlere bağlı servis noktalarınızın internet üzerinden erişerek kullanabileceği Diva SERVICE ile tüm servislerin merkezle olan haberleşmesini sağlayabilir; arıza bildirimi, servis formu hazırlama, garanti takibi, ücretlendirme süreçlerinizi yönetebilir; aksesuar ve yedek parça satış işlemlerinizi gerçekleştirebilir, merkez biriminizden yetkili servislerinizin tüm stok durumunu yakından takip edebilirsiniz.

Hizmet Kalitesi Ölçümüyle Servislerinizin Performansını Artırın

Müşterilerinize satış sonrası sağlamış olduğunuz tüm hizmetlerin kalitesini ve yetkili servislerinizi performansını sistem üzerinden gerçekleştirebileceğiniz anketler ile kolay ve hızlı bir şekilde ölçebilir böylece hizmet kalitenizi her zaman dilediğiniz seviyede tutabilirsiniz.

Gelişmiş Bulut Teknolojisi ile Her Zaman Bir Adım Önde Olun

Diva’nın global standartlarda, gelişmiş bulut teknolojisi sayesinde terminal, sunucu gibi donanım yatırımı yapmanıza gerek kalmadan işinize hızla odaklanabilirsiniz. Hem ilk yatırım maliyetinden kurtulur hem de kaynak kullanım oranında ödeme yapabilirsiniz. Ek bir maliyet olmadan her zaman en güncel sürümü kullanabilirsiniz. Bilgileriniz, size özel ayrılan bir bulutta güvenle kaydedilir, korunur ve yedeklenir. Sürekli zenginleşen fonksiyon kümesi ile rakiplerinizden her zaman bir adım önde olursunuz. Ayrıca, işleriniz büyüdüğünde herhangi bir donanım yatırımı yapmadan Diva’nın bulut altyapısı sayesinde kullandığınız alanı artırabilirsiniz. İş yoğunluğunuza göre kullanım alanızı artırmak veya azaltmak tamamen sizin elinizde! Hem müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap vermiş hem de ekstra donanım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz.

Kuruluma İhtiyaç Duymadan Hızla Kullanmaya Başlayın

Herhangi bir veri merkezi/veritabanı kurulumuna gerek olmadan, kurulum ve uygulama için bir uzman beklemeden bulut üzerinden Diva SERVICE’i çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet bağlantısı olan bir cihazdan hesabınıza erişmektir.

Logo ERP Ürünleri Entegrasyonuyla Kesintisiz Bilgi Akışını Sağlayın

Diva SERVICE, kusursuz bir yönetim sistemine sahip olabilmeniz için kullandığınız ERP ürünleriyle entegrasyon imkanı sağlar. Tüm ERP ürünleriyle entegre olarak da çalışabilen Diva SERVICE ile merkez ve servis noktaları arasında kesintisiz bir bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

details